Чому важливо утеплювати і гідроізолювати цоколь?

Тепло і гідроізоляція фундаменту ППУ - один з найважливіших етапів при будівництві будинку. Зважаючи на кліматичний пояс нашої країни утеплення потребують усі види бетонного фундаменту, незалежно від їх конструкції. Ця технологія вже багато років застосовується в ЄСта США, Скандинавії та Прибалтиці, де пройшла всебічну перевірку на міцність та витривалість.

ТОВ "ППУ ПРОФІТ" гарантує високу якість проведених нами робіт та застосованих матеріалів. Ми знаємо, що від результатів нашої праці залежать експлуатаційні характеристики та довговічність будівлі і її комфортність.

Основним завданням теплоізоляції є зменшення втрат тепла через утеплювані конструкції. Завдяки утепленню фундаменту чи цокольного поверху пінополіуретаном, Ви зможете мінімізувати тепловтрати і знизите витрати на опалення будинку, підвищетее комфорт та подовжете термін експлуатації будинку. ППУ - це не тільки хороший утеплювач для стін, він також виступає в якості паро - і гідроізоляційного матеріалу.

Основні переваги теплоізоляції фундаменту пінополіуретаном:

  •     відсутність швів;
  •     високий рівень теплоізоляції;
  •     немає додаткових кріплень, тому не утворюється місток холоду;
  •     зменшення паропроникності;
  •     найкраща гідроізоляція;
  •     висока швидкість та якість виконання робіт;
  •     технологія напилення пінополіуретану дешевше на 40% інших багатошаровихпокриттів;
  •     довговічність.

Технологія вертикального утеплення фундаменту за допомогою ППУ вважається одним з найбільш ефективних видів теплоізоляції, оскільки захисне покриття дозволяє уникнути утворення містків холоду.

У своєму первинному вигляді пінополіуретан - це дві речовини, які змішуються під час нанесення. Отримана суміш подається у спеціальний пістолет та під тиском наноситься на поверхню стіни. Хімічна реакція продовжується на повітрі, як наслідок, ППУ швидко піниться, насичуючись киснем, та збільшуючись в об’ємі від 40 до 80 разів.

Наше завдання - провести всі роботи по тепло - і гідроізоляції швидко, якісно, з дотриманням всіх норм. Результат залежить від обраного матеріалу, його щільності, а також товщини шару утеплення стін фундаменту. Щоб отримати максимальний ефект,  ППУ наносться по всьому периметру будівлі. При цьому вважаємо, що хороший результат дає теплоізоляція фундаменту зовні жорстким ППУ шаром 50 мм.

Вибираючи пінополіуретан в якості теплоізоляції, ви робите правильно. ППУ - це універсальний захист, який допоможе збільшити термін експлуатації будівлі і несучих конструкцій. Ви можете замовити утеплення фундаменту пінополіуретаном і переконатися, що втрати тепла через стіни знизилися, як і витрати на опалення.