Послуги напилення ППУ від ПП

Технологія напилення ППУ в Україні з'явилася не так давно, однак за досить короткий час стала популярною та надзвичайно затребуваною. До основних переваг напилення поліуретаном належать:

• широка сфера застосування – напилення ППУ підходить як для промислових приміщень (склади, ангари, кузови вантажівок), так і для житлових споруд;
• екологічність;
• економія коштів на опалення;
• пінополіуретан є негорючим та нетоксичним матеріалом, тому абсолютно безпечний для здоров'я людини;
• тривалий термін експлуатації (до 30 років!);
• стійкість до води та різких змін температур;
• шумо- та теплоізоляція;
• стійкість до псування (процеси гниття та корозії).

І це далеко не весь список переваг пінополіуретану, проте хотілося б звернути Вашу увагу на інший важливий момент – де замовити послуги з напилення ППУ в Україні?

Відповідь є! Це ПП "Профіт"! Замовляючи послуги з утеплення пінополіуретаном у нас, Ви отримуєте кваліфіковане виконання робіт та ряд інших переваг, а саме:

1. Якість. Ми виконуємо свою роботу якісно та відповідально, а також використовуємо лише найкращі матеріали, сучасне спеціалізоване устаткування.

2. Виконання будь-яких обсягів робіт. Ми приймаємо замовлення на напилення як цілого об'єкта (будинку, ангару, складу), так і частково – фундамент, дах, двері тощо.

3. Оперативність. Напилення ППУ виконуємо в стислі терміни.

4. Гарантія. Надаємо гарантію не лише на роботи, але й на матеріали, які використовуємо. Гарантійний термін становить не менше 5 років.

5. Вартість доставки входить у загальну суму Вашого замовлення. В окремих випадках умови доставки обговорюються в індивідуальному порядку.

6. Вигідні умови оплати. Розрахунок за послуги, замовлені у нас, здійснюється у 2 етапи: передоплата (аванс на матеріали) становить 75-80 % від загальної вартості, а решта суми виплачується після виконання усіх зазначених робіт.

7. Працюємо по всій території України.

Як бачите, наша компанія пропонує привабливі та вигідні умови співпраці, тому, вибираючи нас, Ви отримуєте не лише відмінну якість утеплювальних робіт, але й оперативність, гарантію та багато інших переваг. Також ми намагаємось йти в ногу з часом, тому слідкуємо за новинками та вдосконаленими технологіями напилення ППУ. Приймаємо замовлення з будь-якого куточка України. Детальніше ознайомитися з повним спектром наших послуг Ви можете тут.

Тож якщо Ви хочете скористатися послугами напилення пінополіуретаном – компанія ПП "Профіт" до Ваших послуг! Ми виконаємо роботу будь-якого рівня складності на найвищому рівні!