Покриття полісечовиною транспорту - запорука довгого терміну служби кузова

Полісечовина або полікарбомід - один з органічних полімерів, подібний поліуретану. Його застосовують для покриття найрізноманітніших конструкцій.

Наприклад, покриття полісечовиною застосовується для продовження терміну служби вантажних автомобілів.

У чому ж полягає його захисна функція?

Перш за все, полікарбомідне покриття має гідроізоляційні властивості, а це значить, що оброблений кузов стане стійким до корозії і можна буде не боятися потрапляння вологи туди. Також покриття є зносостійким і еластичним, наділене еластичністю. Його опір на розрив рівний 38,5 МПа. Така міцність перевершує норми для плитки. Також до складу цього полімеру не входять розчинники, він робиться з сухої речовини. А це означає, що оброблений кузов буде екологічним і безпечним для здоров'я.

Швидкість затвердіння становить 10-20 секунд, що дозволяє експлуатувати кузов майже відразу після обробки. Краще наносити полімочевину шляхом розпилення при температурі не нижче ніж 28 градусів. При застиганні утворюється монолітне безшовне полотно конкретної товщини (приблизно 0,4 мм). Воно добре охороняє як горизонтальні, так і вертикальні поверхні покритого кузова. Немає і ніяких візуальних дефектів, наприклад, потьоків. Плівка, сформована шляхом напилення, служить як захисне покриття кузова автомобіля від його зносу, шкідливого впливу вологи. Вона добре кріпиться до будь-якого матеріалу, крім тефлону і фторопласту.

Також великим плюсом є стійкість полімочевиного покриття до впливу хімічних речовин, які могли б завдати помітних пошкоджень непокритому кузову.

Чудовий захист надає плівка і при транспортуванні легкозаймистих речовин: вона практично не горить і навіть має певну здатність до самогасіння. У складних температурних умовах матеріал знову ж показав себе добре: він витримує температуру навколишнього середовища від -60 до +140. При низьких і високих температурах повітря на вулиці, полікарбомід не дозволить нашкодити вантажу завдяки теплоізоляційним властивостям.

Полісечовина може вироблятися з великим вибором колірної гами, а це значить, що вона може навіть послужити для декору. Полімерна плівка відома своєю довговічністю, вона не змивається і не вивітрюється, а також добре піддається ремонту.

Отже, надійною запорукою довгої служби кузова є сечовина. Ціна на таке покриття не дуже велика з огляду на те, що воно дозволяє економити на ремонті і заміні кузовів.