Термоізоляція фундаменту. Обираємо найбільш оптимальний та довговічний метод!

Усі, хто вирішує під час будівництва створювати підвальне приміщення, повинні бути готовими до підвищеного рівня вологості та нижчої температури повітря ніж в інших кімнатах. Думаю всім відомо, що втрата тепла у будинку (досягається до 25%) обумовлена неправильним, а то й взагалі відсутністю утеплення фундаменту.

При наявності опалювального підвального приміщення теплоізоляція захистить стіни підвалу від промерзання, допоможе запобігти утворенню конденсату, вологості та цвілі.

Також варто зазначити, що утеплення підземної частини будинку ліквідує або суттєво зменшує вплив на фундамент морозів, оскільки під час промерзання ґрунту починають діяти сили морозного обдимання, що призводять до деформації фундаментних конструкцій.
Здійснивши роботи теплоізоляції, у підвальних приміщеннях можна не тільки зберігати особисті речі, але й обладнати басейн, більярдну кімнату, винний льох тощо.

 

Існує декілька методів утеплення

Напилення ППУ. Зовнішня сторона підвального приміщення вирішується шляхом теплоізоляції підлоги і зовнішньої сторони фундаменту, внутрішня сторона - утепляються стіни, підлога і стеля. Під час вибору теплоізоляційних матеріалів пам'ятайте про економію корисної площі, адже саме під час використання мінеральної вати площа суттєво зменшиться.
Найбільш оптимальний варіант – пінополіуретан. Адже цей матеріал - довговічний, хімічно стійкий і екологічний. Застосування напилювального пінополіуретану для ізоляції підвалу - найбільш вдале рішення.

Пінополіуретан - біологічно нейтральний і стійкий до мікроорганізмів, цвілі, а також гниття. Цей метод утеплення прослужить довго: більше 50 років.

Основні переваги утеплення напилюваним пінополіуретаном:
- стабільна температура всередині приміщення;
- вологостійкі стіни, без грибка та цвілі;
- рівна поверхня, без шорсткості;
- можливість використання ППУ на поверхнях будь-яких форм та розмірів.
Лише раз необхідно замовити теплоізоляцію підвалу і всі проблеми вирішуються на довгі десятиліття, до того ж вартість гідроізоляції фундаменту не така вже й висока.

Заходьте на наш сайт, щоб дізнатися всі умови подальшої співпраці та більше інформації про термоізоляцію фундаменту, ангарів, будівель, автомобілів та інше.