Унікальна технологія напилення пінополіуретаном — переворот у будівництві та експлуатації!

Унікальна технологія напилення пінополіуретаном - це справжнє відкриття для України. Досвід показує, що нині пінополіуретан просто не має собі гідного конкурента, а в індустріально розвинених країнах його активно використовують понад 70 років. Саме пінополіуретан використовують, як термо-, гідро-, шумо- та віброізоляційний матеріал.

В Україні унікальною технологією напилення пінополіуретаном володіє компанія з великим досвідом роботи та відмінною репутацією ППУ ПРОФІТ. Варто відзначити, що жорсткий пінополіуретан - це унікальний синтетичний полімерний матеріал, який отримують в результаті хімічної реакції шляхом дозованого змішування двох компонентів і напилення одержуваної піни на ізольовану поверхню безпосередньо за місцем застосування.

На те, що сьогодні унікальна технологія напилення пінополіуретаном здобуває все більше популярності, є свої об'єктивні причини, а саме:

- низька теплопровідність;

- прекрасна адгезія з абсолютною більшістю матеріалів;

- низьке водопоглинання та паропроникність;

- можливість пошарового напилення дозволяє отримувати цілісний ізоляційний килим без стиків і швів;

- хімічна стійкість до агресивного середовища, цвілі, гниття;

- не вимагає ретельної підготовки поверхні перед нанесенням;

- не вимагає елементів кріплення та додаткових конструкцій;

- термін служби - не менше 30 років;

- служить хорошим антикорозійним захистом для металоконструкцій;

- не токсичний та екологічно безпечний;

- може контактувати з харчовими продуктами;

- не схильний до загоряння;

- можна експлуатувати в діапазоні температур від -60 до +140 градусів за Цельсієм.

Сьогодні теплоізоляцію пінополіуретаном різноманітних споруд та конструкцій здійснюють декількома методами - шляхом нанесення пінополіуретану на стіни та перекриття зовні, шляхом нанесення його між стінами і шляхом утеплення стін зсередини.

Найпоширенішим типом утеплення є саме зовнішня теплоізоляція, адже вона захищає стіни від проникнення холоду та появи конденсату, забезпечує стійкість до атмосферних впливів і перепадів температури, а також дає хорошу звукоізоляцію. Зовнішнє напилення пінополіуретаном не вимагає дозвільних документів та розробки складних і дороговартісних проектів. А ще пінополіуретан не чинить додаткового навантаження на перекриття, адже його вага значно нижча, ніж, приміром, у мінеральної вати чи пінопласту.

Унікальна технологія напилення пінополіуретаном полягає в тому, що рідкий утеплювальний матеріал наноситься на ізольовану поверхню за допомогою спеціального пульверизатора. Таким чином, вдається домогтися високої якості, рівномірного шару і стійкості теплоізолятора до пошкоджень та інших деформацій.

Звертайтеся в компанію ППУ ПРОФІТ, щоб глибше зрозуміти, що таке унікальна технологія напилення пінополіуретаном і переконатися, що майбутнє саме за цим методом!