Покриття полісечовиною або ефективний будзахист нового покоління

Покриття полісечовиною - це нове слово в будівельній індустрії, це сучасний рівень розвитку науки і техніки, це напилення за допомогою полімерного матеріалу нового покоління.

Сучасність висуває свої вимоги: надати полімеру які-небудь властивості - це нікого не влаштовує, зараз потрібні матеріали, які вже володіють всіма необхідними якостями. Саме до останніх і належить полісечовина.

Полісечовина (поліурія, полісечовинний еластомер) являє собою органічний полімер, що утворюється в результаті реакції ізоціанату і готової смоли поліефіру аміну. Її склад подібний до складу пластмаси або дуже твердої гуми.

Полісечовина - це двокомпонентний матеріал, що і є відповідністю поклику часу, про який ми згадували. Вже на етапі створення хімічної формули і рецепту можна врахувати всі вимоги до кінцевого продукту. Тобто всі властивості закладаються в матеріал на самому початку процесу виготовлення.

Цей будматеріал-новинку застосовують у найрізноманітніших галузях з різними цілями:

- для захисту і гідроізоляції фундаментів, підлог, покрівель, доріг, басейнів тощо;

- для забезпечення найкращих якостей пінополіуретанового покриття;

- для досягнення антикорозійних властивостей мостів і різноманітних металоконструкцій;

- для створення стійкості ємностей, резервуарів до корозії та агресивних середовищ, пошкоджень;

- для захисту обладнання, автомобілів від абразивного зносу.

Полісечовинне покриття вигідно виділяється серед інших плівкоутворювальних матеріалів: швидко твердне, не чутливе до вологи, тверде і гнучке, має високий опір на розрив і міцність, а також чудову адгезію, хімічну стійкість і діелектричні показники. При пожежі веде себе набагато краще, ніж інші полімерні смоли: здатне до самозагасання і опору поширенню полум'я.

Якщо полісечовина зроблена з допомогою аліфатичних передполімерів ізоціанату, то вона високо погодостійка, не втрачає кольору і блиску. При впливі ультрафіолету ароматична полісечовина набуває матовості поверхні (структура покриття не змінюється).

Історична довідка: розробником полісечовини у сучасному вигляді визнана компанія Texaco Chemical Co (США). У перші кілька років після початку застосування полісечовина належала до поліуретанів. Як самостійний клас покриттів вона почала розпізнаватися лише в останнє десятиліття.

Покриття полісечовиною - відносно недешева послуга, що і зводить між нею і клієнтами певну стіну. Обумовлюється така вартість більш дорогою сировиною, ніж та, що використовується для інших полімерів. Але... Звичайно ж, є важливе "але", можна навіть сказати, кілька "але", які схиляють до вибору полісечовини: дуже короткий проміжок часу досягнення експлуатаційних властивостей, можливість застосування тоді, коли інші не можна, тривалий термін служби.

Зупинитися на покритті полісечовиною варто ще й тоді, коли ви знаєте надійну компанію, що виконує цю послугу. Не чули про таку? ППУ ПРОФІТ - те, що потрібно. Замовляйте покриття полісечовиною у цього підприємства - не пошкодуєте!